KONST / Litografier / Färglitografi 12342280
nr 1234 2280
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 133/290, innerstan. Motivet: 38x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 11 februari 2019
kl 20:52:03
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö